" Vive la France!” - konkurs dla frankofilów

Geografia, historia, najważniejsze zabytki, wybitni twórcy kultury i oczywiście tajniki francuskiej mody i kuchni. Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana wraz z Konsulatem Generalnym Republiki Francji w Krakowie zapraszają  uczniów gimnazjów i klas i VI i VII szkół podstawowych do udziału w Konkursie Wiedzy o Francji "Vive la France!”

By wziąć udział w konkursie należy do 26 marca 2018 roku przesłać zgłoszenie na adres astanczyk@cmjordan.krakow.pl.  Uczestnicy przygotowują się do konkursu na podstawie materiałów własnych oraz informacji, które będą zamieszczane raz na dwa tygodnie na stronie internetowej Centrum Młodzieży.

Eliminacje pisemne odbędą się 21 maja 2018 roku w Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38. Uczestnicy konkursu zmierzą się z testem wiedzy. 10 zdobywców największej liczby punktów zaproszonych zostanie do udziału w finale zaplanowanym na 7 czerwca 2018 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Dodatkowych informacji udziela Alicja Stańczyk-Brodka: Ośrodek Współpracy Międzynarodowej, Centrum Młodzieży, tel. 12 430-00-15 wew. 242 lub e-mail: astanczyk@cmjordan.krakow.pl

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia można pobrać ze strony: Konkursy i festiwale