CW JordaNova z rabatami dla Krakowskiej Karty Rodzinnej!

Posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej mogą liczyć na niższe ceny pakietów pobytowych w Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych (filia Centrum Młodzieży).

 

Oferujemy pakiety pobytowe:

- 7 noclegów z wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje) - cena 385 zł/osoba/7 dni (Dzieci do lat 4 - 170 zł)

- 5 noclegów z wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje) - cena 275 zł/osoba/5 dni (Dzieci do lat 4 - 120 zł)

- 3 noclegi z wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje) - cena 170 zł/osoba/3 dni (Dzieci do lat 4 - 72 zł)

- 2 noclegi z wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje) - cena 120 zł/osoba/2 dni (Dzieci do lat 4 - 55 zł)

Zakwaterowanie w pokojach w apartamentach z dwoma oddzielnymi sypialniami oraz łazienką dla 4 osób lub w domkach z łazienką dla 5 do 8 osób.

Warunki skorzystania ze zniżki:

przyjazd w 4 do 8 osób - pobyt rozpoczyna się obiadem (lub kolacją) i kończy śniadaniem (lub obiadem)  - w celu potwierdzenia rezerwacji Ośrodek wymaga wpłaty 20% zaliczki.

Ośrodek czynny cały rok. Istnieje możliwość skorzystania z grilla, boiska, sali gimnastycznej, a także możliwość zorganizowania ogniska. W odległości 10 km znajduje się stacja narciarska (Ryterski Raj).

Rezerwacje pod numerem telefonu: (18) 446 - 33 - 21 lub przez e-mail: biuro@jordanova.pl

Możliwa płatność kartą.

Krakowska Karta Rodzinna 3+ ma na celu wspieranie i promowanie rodzin wielodzietnych. To system zniżek, ulg, preferencji i uprawnień. Wraz z Gminą Miejską Kraków tworzą go firmy, instytucje i sklepy, które przystępują do programu po odpisaniu specjalnych umów z Miastem.  Do korzystania z Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ uprawnione są rodziny mające więcej, niż trójkę dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Kraków i rozliczające podatki w jednym z miejskich urzędów skarbowych.

 

karta KKR NOWA