VI Krakowski Turniej Strzelania Laserowego

Zapraszamy do udziału w  Krakowskim Turnieju Strzelania Laserowego Osób Niewidomych i Słabowidzących. Zawody odbędą się w soboty w listopadzie 2018 r. (rozpoczęcie już 3 i 4 XI) w Karcher Hala Cracovii - Centrum Sportu Niepełnosprawnych (mała sala konferencyjna) przy Al. Focha 40 w Krakowie od 10.00 do 15.00.

Strzelanie laserowe wykorzystuje specjalne urządzenie, które pozwala na celowanie do tarczy za pomocą słuchu. Umiejętność ta kształtuje zdolność koncentracji i opanowania.

Do udziału w turnieju zaproszeni są uczestnicy z dysfunkcjami wzroku. Nie ma ograniczeń wiekowych, osoby niepełnoletnie powinny zgłosić się z dorosłymi opiekunami.


Turniej odbędzie się już po raz VI. Uczestnicy imprezy nagrodzeni zostaną dyplomami, a najlepsi w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej otrzymają nagrody rzeczowe. Nowością tegorocznej imprezy jest wyjazd integracyjny do Centrum Wypoczynku "JordaNova" w Gołkowicach Górnych.

Ogłoszenie wyników i uroczyste zakończenie zaplanowane zostało na 29 XI 2018 r. o godz. 17.00 w dużej sali konferencyjnej, al. Focha 40.

Organizator:
Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie

Partnerzy i Współorganizatorzy:
Rada Dzielnicy I Stare Miasto
Centrum Sportu Osób Niepełnosprawnych
Fundacja for Heroes Kraków
Poczet Krakowskiej Chorągwi Husarskiej

Patronat honorowy:
Przewodniczący Rady Dzielnicy I Stare Miasto Tomasz Daros
Przewodniczący Rady Dzielnicy VII Zwierzyniec Szczęsny Filipiak

Przy wsparciu: Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Osób Niepełnosprawnych Bogdana DąsalaDodatkowe informacje:
Anna Szczęsny
E: pozastereotypy@cmjordan.krakow.pl

 

 

Turniej afisz A3