Zbzikowane wierszyki - dwa konkursy dla przedszkolaków

Akademia Twórczego Przedszkolaka z Centrum Młodzieży zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym z Krakowa i powiatu krakowskiego do udziału w konkursie recytatorskim "Zbzikowane wierszyki na giętkie języki". Tym razem jury konkursu szczególnie doceni repertuar wymagający umiejętności dobrej wymowy trudnych słów. Dodatkowo dzieci mogą brać także udział w konkursie plastycznym "Zbzikowane wierszyki".

Konkursy będą przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych - dla dzieci 3-4-letnich i 5-6-letnich. Do udziału zaproszone są wszystkie dzieci, nie tylko uczestnicy zajęć przedszkolnych.

W konkursie recytatorskim każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować  jeden utwór poetycki z trudnością językową. Prezentacje oceniane będą w kategoriach:  recytatorskiej i "wywiedzionej ze słowa". Jury oceni dobór tekstu i jego interpretację a także zachowanie na scenie i przebrania małych uczestników.

 Zgłoszenia uczestników konkursu przyjmowane są do 6 listopada 2018 r. Przesłuchania odbędą się 13 i 14 listopada, a uroczysty finał jest zaplanowany na 21 listopada. Zwycięzcy i ich opiekunowie otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

 

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia można pobrać TUTAJ.

 

Szczegółowych informacji udzielają: Anna Zięba, e-mail: azieba@cmjordan.krakow.pl i Anna Dranka-Szot, e-mail: adranka@cmjordan.krakow.pl. Dodatkowe informacje można także uzyskać dzwoniąc na nr 12 430 00 15 w. 245.

 

Poprzez udział w konkursie plastycznym zachęcamy do wykonania pracy, która będzie swobodną i twórczą ilustracją wybranego śmiesznego, zabawnego wierszyka dla dzieci.

Przyjmowanie prac trwa do 18 listopada 2018 r., a rozstrzygnięcie konkursu odbędzie do 22 listopada. Finał, podczas którego nastąpi wręczenie nagród zaplanowany jest na 29 listopada.

 

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

 

Szczegółowych informacji udzielają: Zuzanna Klimczak-Szul, e -mail: zklimczak@cmjordan.krakow.pl i Aneta Drozd, e-mail: adrozd@cmjordan.krakow.pl. Dodatkowe informacje można także uzyskać dzwoniąc na nr 12 430 00 15 w. 245.