RODZINNE GRY TERENOWE „MOJE MIASTO”

Już 20 marca rozpoczynamy kolejne spotkania z cyklu „MOJE MIASTO”. Zainteresowanym polecamy również warsztaty „Miasto –zajęcia konstrukcyjne” (warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-12 lat). Obie inicjatywy uwrażliwiają na przestrzeń miejską, zabytki, miejsca historyczne i rozwiązania architektoniczne. Serdecznie zapraszamy!

Dziękujemy też wszystkim, którzy byli z nami w I semestrze. Dowiedzieliśmy się wówczas m.in. kim był Teodor Axentowicz, Michał Rożek, Teodor Talowski czy Ludwik Zamenhof. Poznaliśmy też odpowiedzi na pytania: dlaczego okolice ulicy Królewskiej niosą w sobie niemiecki akcent? Co to jest maswerk? Czym w architekturze nazywamy blendę? Każde spotkanie było inne i każde pełne wrażeń!

Jak wyglądają spotkania?

Po ustaleniu zasad dziecko + rodzic/opiekun otrzymuje pakiet zadań i rzeczy niezbędnych do ich wykonania. Grupki rodzinne rozwiązują poszczególne zadania związane z zabytkami, historią, osobami, detalami architektonicznymi konkretnego terenu. Zakończenie gry terenowej oraz podsumowanie odbywa się tam, gdzie wskaże ostatnie zadanie.  

Spotykamy się w umówionym miejscu, w soboty w godzinach 9.00 – 14.00. Dokładne terminy podajemy poniżej:

  • 20 marca
  • 17 kwietnia
  • 22 maja
  • 12 czerwca

 

Podkreślamy, że każdy termin to inna trasa.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy zbieramy do środy poprzedzającej sobotnią grę. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka, wiek i numer telefonu do rodzica/opiekuna. Informacje należy przesłać na adres: epaluch@cmjordan.krakow.pl.
Koszt gry: 5 zł / dziecko

W razie niepogody zapraszamy na warsztaty rodzinne stacjonarne o tematyce konstrukcyjno - architektoniczno -plastycznej. Miejsce zajęć stacjonarnych: Centrum Młodzieży przy Krupniczej 38 w Krakowie.

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy:
Ewa Paluch
e-mail: epaluch@cmjordan.krakow.pl 
tel. 600 951 136

---------------------------------------------

Informacje dotyczące zajęć "Miasto - zajęcia konstrukcyjne": 
http://cmjordan.krakow.pl/oferta-dla-grup-przedszkoli-szkol/miasto-zajecia-konstrukcyjne