Plastyka dla dzieci i młodzieży

Dla kogo?
Dzieci od 7 do 11 lat i młodzieży od 12 do 15 lat oraz 15+ lat

Opis zajęć:
Uczestnicy poznają różnorodne techniki malarskie, rysunkowe i rzeźbiarskie. Uwrażliwiają się na piękno i sztukę, rozwijają swoje zdolności manualne, wyobraźnię i kreatywność, uczą się konsekwencji w dążeniu do celu. Biorą udział w konkursach, wernisażach i warsztatach w kraju i za granicą. Prowadzący – wykwalifikowani pedagodzy, absolwenci ASP - zakładają indywidualne podejście do każdego uczestnika, uwzględniające jego możliwości i zainteresowania.

Zajęcia są także adresowane do dzieci i młodzieży, które chcą przygotować się do egzaminów praktycznych do gimnazjum i liceum plastycznego lub na wyższe uczelnie o profilu plastycznym (ASP, UP).

W programie: malarstwo olejne, akrylowe, akwarelowe | rysunek w wielu technikach | grafika w technikach wypukłych i monotypii | rzeźba w glinie | techniki mieszane i nietypowe | plenery | konkursy | warsztaty krajowe i zagraniczne

Termin:
zajęcia w podziale na grupy wiekowe są prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 20.00 i w sobotę od 10.00 do 13.15. Minimalny czas uczestnictwa w zajęciach to dwie godziny raz w tygodniu, maksymalny to 2 razy w tygodniu, po trzy godziny.

UWAGA! Od 15 września 2019 r. otwieramy także dodatkową grupę przedpołudniową, do której zapraszamy dzieci i młodzież od 8 do 15 lat oraz młodzież 18-21 lat. Zajęcia przedpołudniowe są skierowane m.in. do dzieci i młodzieży z indywidualnym tokiem nauczania, objętych edukacją domową, a także młodzieży uczącej się w szkołach wieczorowych i zaocznych. Zapraszamy też tegorocznych maturzystów, którzy zastanawiają się nad wyborem dalszej drogi edukacyjnej. Prowadzący zakłada indywidualne podejście do każdego uczestnika, uwzględniające jego możliwości i zainteresowania. Informacje: Katarzyna Słysz-Urbanowicz, e-mail: kslysz@cmjordan.krakow.pl, tel.: 607 389 323

Miejsce:.
ul. Basztowa 15/Rynek Kleparski 4

Wysokość dobrowolnej składki rocznej (na potrzeby pracowni i niezbędne materiały) - 360-380 zł

Informacje i zapisy:
Alicja Michalik-Wałecka

e-mail: awalecka@cmjordan.krakow.pl
Ewa Wilczyńska-Stępień
e-mail: ewilczynska@cmjordan.krakow. pl
tel.: 507 055 402
Katarzyna Słysz-Urbanowicz
e-mail: kslysz@cmjordan.krakow.pl
tel.: 607389323