Rodzinna Gra Terenowa za nami

W miniony wtorek (21 kwietnia) odbyła się pierwsza w tym sezonie RODZINNA GRA TERENOWA „Moje Miasto”.

Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja – w wydarzeniu wzięło udział około 30 osób. Podczas gry odkrywaliśmy architektoniczne hasła, odnajdywaliśmy kolejne punkty na mapie, a także przemierzaliśmy miasto, działając wspólnie zamiast rywalizować.

Nie zabrakło też niespodzianek – remonty nieco utrudniły wykonanie jednego z zadań (choć niektóre drużyny próbowały wypatrzyć odpowiedzi nawet przez ogrodzenie!), a na pl. św. Marii Magdaleny trafiliśmy na nieoczekiwany kiermasz książek.

Już niedługo kolejna edycja!