REKRUTACJA 2023/2024

Zapraszamy na zajęcia stałe 2023/2024 w Centrum Młodzieży! Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami i terminami rekrutacji na nowy rok szkolny.

22-31 maja br. - KONTYNUACJA ZAJĘĆ – składanie deklaracji o kontynuacji uczestnictwa w zajęciach stałych: za pomocą formularza elektronicznego (będzie aktywny od 22 maja - https://www.rekrutacja.cmjordan.krakow.pl/) lub wypełnionej i złożonej w sekretariacie CM "Deklaracji kontynuacji uczestnictwa w zajęciach".

5-23 czerwca br. - Etap I: REKRUTACJA – składanie wniosków o przyjęcie nowych uczestników: za pomocą formularza elektronicznego (aktywny od 5 czerwca br.) lub wypełnionego i złożonego w sekretariacie CM "Wniosku o przyjęcie na zajęcia – etap I" (składanie od 5 czerwca br.).

 

16-25 sierpnia br. - Etap II: REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA – składanie wniosków o przyjęcie na wolne miejsca w grupach: za pomocą formularza elektronicznego (aktywny od 16 sierpnia br.) lub wypełnionego i złożonego w sekretariacie CM "Wniosku o przyjęcie na zajęcia – etap II" (do pobrania po 23 czerwca br., składanie od 16 sierpnia br.)

Od września br. kandydaci ubiegający się o przyjęcie na zajęcia będą przyjmowani w miarę wolnych miejsc, po złożeniu podania o przyjęcie i za zgodą Dyrektora CM.

Uwaga: zapisy na zajęciach naukowe dla młodzieży prowadzone w CM przez Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk będą możliwe jedynie przez stronę zapisy.towarzystwo.edu.pl, w terminach rekrutacji podanych wyżej.

Dokumenty do pobrania:

wniosek_rekrutacyjny_etap_I_Z1

regulamin_rekrutacji_CM_23-24