REKRUTACJA 2024/2025

Zapraszamy na zajęcia stałe 2024/2025 w Centrum Młodzieży! Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami, terminami i regulaminem rekrutacji na nowy rok szkolny.

22-31 maja br. - KONTYNUACJA ZAJĘĆ – składanie deklaracji o kontynuacji uczestnictwa w zajęciach stałych: za pomocą formularza elektronicznego lub wypełnionej i złożonej w sekretariacie CM w godzinach jego pracy (pn-pt w godz. 8:00-16:00) "Deklaracji kontynuacji uczestnictwa w zajęciach" (do pobrania niżej).

3-21 czerwca br. - Etap I: REKRUTACJA – składanie wniosków o przyjęcie nowych uczestników: za pomocą formularza elektronicznego (aktywny od 3 czerwca br.: https://www.rekrutacja.cmjordan.krakow.pl/) lub wypełnionego i złożonego w sekretariacie CM w godzinach jego pracy (pn-pt w godz. 8:00-16:00) "Wniosku o przyjęcie na zajęcia – etap I" (składanie od 3 czerwca br., do pobrania niżej).

 

14-27 sierpnia br. - Etap II: REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA – składanie wniosków o przyjęcie na wolne miejsca w grupach: za pomocą formularza elektronicznego (aktywny od 14 sierpnia br.) lub wypełnionego i złożonego w sekretariacie CM w godzinach jego pracy (pn-pt w godz. 8:00-16:00) "Wniosku o przyjęcie na zajęcia – etap II" (do pobrania po 21 czerwca br., składanie od 14 sierpnia br.)

Od września br. kandydaci ubiegający się o przyjęcie na zajęcia będą przyjmowani w miarę wolnych miejsc, po złożeniu podania o przyjęcie i za zgodą Dyrektora CM.

Wszystkie zajęcia, na które możecie się zapisywać od 3 czerwca br. (ETAP I), znajdziecie w zakładce ZAJĘCIA STAŁE

Uwaga: zapisy na zajęciach naukowe dla młodzieży prowadzone w CM przez Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk będą możliwe jedynie przez stronę zapisy.towarzystwo.edu.pl, w terminach rekrutacji podanych wyżej.

Dokumenty do pobrania:

wniosek o przyjęcie na zajęcia – etap I: wniosek_rekrutacyjny_etap_I_Z1_2

REGULAMIN REKRUTACJI w CM 24-25