W ubiegłą sobotę (28 marca 2026 r.) w Szkole Podstawowej nr 87 przy os. Teatralnym 35 odbyło się spotkanie wielkanocne dla osób z niepełnosprawnościami, organizowane w ramach Miejskiego Projektu Integracji Społecznej realizowanego przez Centrum Młodzieży.
Życzymy wszystkim udanych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy!

---