Miło nam poinformować o sukcesie uczestników naszych zajęć MALARSTWO I RYSUNEK w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mity greckie – podróże i wyprawy”, organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży.
W tegorocznej edycji konkursu oceniono łącznie 189 prac. Spośród czterech zgłoszonych przez naszą pracownię, dwie zostały docenione przez jury i znalazły się w gronie nagrodzonych.
Laureatami w kategorii wiekowej 14–19 lat zostali:
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczestnikom oraz prowadzącej zajęcia, pani Katarzynie Słysz, za zaangażowanie i przygotowanie młodzieży.
Prace naszych uczestników:


Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie:
https://www.sckm.krakow.pl/wyniki-konkursu-mity-greckie-podroze-i-wyprawy