KOLEJNA RODZINNA GRA TERENOWA ZA NAMI!

Za nami kolejna edycja RODZINNEJ GRY TERENOWEJ „Moje miasto”.

We wtorek 12 maja wyruszyliśmy w miasto. Pomimo szarej pogody gra zdecydowanie się udała!
W wydarzeniu wzięły udział aż 23 osoby, które wspólnie odkrywały kolejne architektoniczne ciekawostki naszego miasta.

Tym razem przyglądaliśmy się detalom na fasadzie kościoła Dominikanów oraz kamienicom przy ul. Stolarskiej. Młodzi uczestnicy świetnie poradzili sobie z zadaniami: liczyli, szukali i rysowali.

Podczas gry zarówno dzieci, jak i rodzice mogli znaleźć coś interesującego dla siebie - od historii epitafiów po nieistniejącym cmentarzu na placu Mariackim, po płaskorzeźby na portalach i wzory zdobiące zabytkowe kamienice.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne gry terenowe!