EDIT: Brak wolnych miejsc. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Będziemy się kontaktować z wami drogą mailową do 19 maja (wtorek) br.
To będzie doświadczenie inne niż wszystkie: bardziej tajemnicze, intensywne i niepokojące. Uczestnicy wyruszą w niezwykłą podróż do wnętrza teatru - dosłownie i w przenośni.
29 maja br. (piątek) w godz. 23:00 - 1:00 zapraszamy na nocne zwiedzanie Teatru im. Juliusza Słowackiego, organizowane w ramach Miejskiego Programu Integracji Międzypokoleniowej. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy (informacje poniżej).
Podczas nocnego zwiedzania:

Zapisy: od 18 maja br. od godz. 9:00 poprzez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona!
UWAGA: Jedna osoba może zapisać maksymalnie dwóch uczestników. Potwierdzeniem udziału w wydarzeniu będzie mail zwrotny z informacją i szczegółami od Organizatora.
Ważne informacje:
To propozycja dla tych, którzy chcą zobaczyć teatr z zupełnie innej strony! Zapraszamy!
Przypomnijmy: Miejski Program Integracji Międzypokoleniowej to cykl wydarzeń realizowanych przez Centrum Młodzieży od 2021 roku. Program ma łączyć krakowian w różnym wieku podczas wartościowych i inspirujących aktywności – integrując, zacieśniając więzi międzypokoleniowe, budując relacje i dobrą, otwartą komunikację. Dzięki swojej dostępności i włączającemu charakterowi wspiera także osoby zagrożone izolacją społeczną czy ekonomiczną.