Przegląd "O Buławę Lajkonika"

Przed nami XVIII edycja konkursu "O Buławę Lajkonika". W minionym roku wydarzenie odbyło się w formie online. Mamy nadzieję, że edycją 2021 powrócimy do tradycyjnej formy konkursu i spotkamy się w Centrum Młodzieży - zarówno na przesłuchaniach, jak i podczas finału. 

Przegląd Teatralno-Muzyczny zespołów artystycznych osób niepełnosprawnych „O Buławę Lajkonika” organizowany jest przez Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana oraz Urząd Miasta Krakowa (referat ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych). Przegląd ten daje osobom niepełnosprawnym możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, talentów i efektów ciężkiej całorocznej pracy. Umożliwia wspólne spotkania w przyjaznej atmosferze. W konkursie mogą brać udział zarówno zespoły jak i soliści. Jedna z ostatnich edycji "Buławy" przyciągnęła na scenę 330 artystów z wielu szkół, przedszkoli oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych. Prezentacje przyjmowane do konkursu mogą mieć formę:
- wokalną (max. 2 piosenki)
- muzyczną (max. 2 utwory)
- teatralną (max. 35 min.)

UWAGA!!! PRZEDŁUŻAMY TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ WRAZ Z KRÓTKIM SCENARIUSZEM DO 22 KWIETNIA 2021 R.

Jeśli sytuacja pandemiczna nie ulegnie zmianie wydarzenie odbędzie się online (podobnie jak w zeszłym roku). W takich okolicznościach poprosimy Państwa o przesłanie materiału nagranego w formacie MP4 najlepiej na pendrivie lub płytce. Można będzie też umieścić na dysku Google i podać link (aktywny do końca kwietnia) lub przez WeTransfer. Należy pamiętać, że materiał musi być aktualnie nagrany, nie archiwalny. Prosimy napisać w jakim czasie i okolicznościach powstał. Prezentacje w formie nagrania również przyjmujemy do 22 kwietnia br. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w regulaminie (umieszczonym poniżej). 

 

Regulamin konkursu:
O buławę lajkonika - regulamin konkursu

Załączniki:
Karta zgłoszenia
Zgoda na użycie wizerunku


Dodatkowe informacje:
E: msurma@cmjordan.krakow.pl
T: 12 430 00 15 wew. 215