Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego

W związku z działaniami podejmowanymi na rzecz przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 informujemy, że konkurs nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie. Pozostawiamy sobie jednak możliwość ewentualnego przeprowadzenia Przeglądu w terminie jesiennym roku szkolnego 2020/2021. Mamy nadzieję, że data ta zostanie utrzymana i że sytuacja ulegnie do tego czasu znaczącej poprawie. Póki co pozostaje nam życzyć wszystkim zdrowia i optymizmu!


O wszystkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco drogą mailową i na stronach internetowych www.patriotycznykrakow.pl, www.cmjordan.krakow.pl, www.mec.edu.pl.

 

                                                                                                                                                                                               

 

Przed nami kolejna odsłona Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego. Tematem przewodnim nadchodzącej edycji będzie upamiętnienie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz jej bohaterów. Jak każda wcześniejsza edycja, również XVI odsłona Przeglądu składa się z konkursu literackiego, plastycznego, fotograficznego oraz filmowego. Organizatorami wydarzenia są Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Zawodowego. 

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz pozaszkolnych ośrodków kultury z terenu Województwa Małopolskiego. Wierzymy w pomysłowość i wyobraźnię młodych twórców mając nadzieję na prace będące przełomem w sposobie myślenia o współczesnym patriotyzmie.

Prace, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i oświadczeniami prosimy dostarczyć do 20 maja 2020 roku do siedziby Organizatora lub nadesłać na adres: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, ul. Krupnicza 38, 31 - 123 Kraków. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Ponadto najlepsze prace zostaną wykorzystane w „Śpiewniku polskich pieśni patriotycznych” wydawanym w listopadzie 2020 roku w ramach projektu Młodzież pamięta®.

Gala Finałowa XVI Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego połączona z rozdawaniem nagród odbędzie się 20 czerwca 2020 roku (miejsce zostanie podane w najbliższym czasie). Dodatkowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu: 886606096 lub adresem kkedra@cmjordan.krakow.pl

Zapraszamy także na Krakowski Portal Edukacji Patriotycznej: www.patriotycznykrakow.pl.

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin - Przegląd Twórczości Patriotycznej

Karta Zgłoszenia - Przegląd Twórczości Patriotycznej

Oświadczenia i zgody - Przegląd Twórczości Patriotycznej