Zespół Pieśni i Tańca "Małe Słowianki"

Dla kogo?
dzieci i młodzież w wieku 6-19 lat (6-9 lat - grupy rytmiczne, 9-19 lat - grupy wokalno - taneczne i taneczne, uczniowie szkół  muzycznych - kapela)

Opis zajęć:
Uczestnictwo w Zespole Pieśni i Tańca MAŁE SŁOWIANKI daje możliwość poznawania różnych kultur oraz rozwijania pasji i talentów w obszarze tańców narodowych i piosenek z różnych regionów Polski oraz krajów słowiańskich. Członkowie zespołu rozwijają swoje predyspozycje taneczne i wokalne, uczą się pracy w grupie, doskonalą umiejętności artystyczne poprzez zabawę i zajęcia rytmiczne (grupy dziecięce), kultywują tradycje narodowe, a także nawiązują osobiste znajomości i przyjaźnie na całe życie.

Termin:
3 godziny lekcyjne dwa razy w tygodniu po południu

Miejsce:
Centrum Młodzieży, ul. Krupnicza 38

Informacje i zapisy:
Kierownik Pracowni – Bogusława Oleszko
e-mail: boleszko@cmjordan.krakow.pl
tel.: +48 505 064 482

Więcej informacji:
www.maleslowianki.pl

Mama uczestniczek

"Małe Słowianki"

Czas spędzony w Zespole... bezcenny... przyjaźnie i pasja na całe życie. Spędziłam tu 10 lat, a teraz moje dwie córki kontynuują moją pasję.

Zuzia, lat 12

"Małe Słowianki"

Taniec to moja pasja, którą wciąż rozwijam. W "Małych Słowiankach" panuje bardzo miła i przyjemna atmosfera. Poznałam tu wielu przyjaciół.

Bianka, lat 12

"Małe Słowianki"

Tańczę w "Małych Słowiankach" 8 lat. Bardzo ciekawe zajęcia prowadzone są przez wspaniałych instruktorów. Uczymy się nowych tańców, są organizowane koncerty i wyjazdy - poznajemy ładne i ciekawe miejsca w Polsce i na świecie.