W sobotę, 12 października br. grupa tańca współczesnego AGITATUS z CM zaprasza na rozpoczęcie sezonu artystycznego 2019/20.

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w kolejnej edycji konkursu na widokówkę z Krakowa. Pejzaże, ciekawe ujęcia zabytków, postaci z legend i bajek zostaną pokazanie na okolicznościowej wystawie i wydrukowane w specjalnym albumie.

Czytaj więcej

Jeszcze do 11 października przyjmujemy zgłoszenia przedszkolaków do konkursu recytatorskiego, a do 25 października - do plastycznego. Oba konkursy mają na celu popularyzowanie twórczości Juliana Tuwima.

Czytaj więcej

Kto chce przetestować zupełnie nowe fotele? ;) Już jutro (piątek, 4 X) zapraszamy na pierwszy seans po remoncie sali kinowej w naszym Kinie Paradox. Obejrzą Państwo film "Free Solo: ekstremalna wspinaczka". Wstęp wolny!

Czytaj więcej

15 października 2019 roku (wtorek) o godz.16.00 w Auli Polskiej Akademii Umiejętności przy ul. Sławkowskiej 17 odbędzie się uroczysta inauguracja działalności Krakowskiego Młodzieżowego Towarzystwa Przyjaciół Nauk i Sztuk w roku szkolnym 2019/2020.

 

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży wraz z Polskim Towarzystwem Miłośników Astronomii zapraszają na piknik astronomiczny, który ze względów organizacyjnych został przeniesiony na Plac Szczepański. Impreza odbędzie się 5 października br. (sobota) w godzinach 11:00-15:00. Wstęp wolny!

 

Czytaj więcej

Ostatnie wolne miejsca na zajęciach artystycznych, naukowych i sportowych w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana!

Przypominamy, że udział w naszych zajęciach, prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli-instruktorów, jest bezpłatny: uczestnicy płacą jedynie dobrowolną składkę na potrzeby pracowni i niezbędne materiały (od 50 do 440 zł za cały rok szkolny, w zależności od charakteru zajęć).

Poniżej lista zajęć w CM, na które można się jeszcze zapisać.

Czytaj więcej

Uwaga, uczący się języka angielskiego!
24 września (wtorek) zapraszamy na otwarte spotkanie z panem Neilem Fosterem i wykład w języku angielskim dotyczący historii Lincolnshire. Nasz gość zapowiada mnóstwo ciekawostek: pojawią się wątki dotyczące królów, zaginionych skarbów, najazdów, wojen, morderstw i zdrad ;). 

Czytaj więcej

Akademia Twórczego Przedszkolaka, działająca w CM, zaprasza uczestników zajęć wraz z opiekunami na koncert zespołu RBDixieFive!

Czytaj więcej

Już 21 września o godz. 19.00 w sali teatralnej CM po raz kolejny będzie można zobaczyć spektakl Pojęcia względne. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Wszystkich miłośników śpiewu zapraszamy na zajęcia pn. "Piosenka aktorska". Oprócz rozwijania swoich umiejętności wokalnych, młodzież będzie mieć także możliwość podniesienia kwalifikacji aktorskich.

Czytaj więcej

W każdy poniedziałek zapraszamy dzieci w wieku 4-5 lat wraz z opiekunami na zajęcia ceramiczne!

Czytaj więcej

W dniach 1 - 10 lipca 2019 r. odbył się projekt edukacyjny dla młodzieży polskiej ze Wschodu, pod hasłem „Twórcze Wakacje”. Był on współfinansowany przez Senat RP.

 

Czytaj więcej

6 września br. o godz. 18.00 zapraszamy na wystawę fotografii Młodzieżowego Klubu Fotograficznego "Foto-Pasja", działającego w Centrum Młodzieży.

Czytaj więcej

Już 14 września (sobota) 2019 r. wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy XV Mistrzejowice zapraszamy do udziału w imprezie pn. "Pożegnanie lata". Tego dnia od godziny 15.00 na Plantach Mistrzejowickich będą odbywać się różnorodne atrakcje (w tym gra terenowa, konkursy, warsztaty, występy sceniczne) dla całych rodzin. Wystąpią także zespoły Bzyk i Sztajemka oraz BUSKERS BAND.

Organizatorzy:
Rada i Zarząd Dzielnicy XV, Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana

Partnerzy:
Klub Kuźnia Ośrodka Kulturzy im CK Norwida, Klub Mirage, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna, Krakowski Szwadron Ułanów im. Józefa Piłsudskiego, Wrotkarnia PRZEWROTKI, Park Wodny, Oriflame, TianDe, Szkoła Podstawowa Nr 144

Sponsorzy:
Wawel service www.taniemieszkania.pl

Partnerzy medialni:
Rodzinnykraków.pl, Czasdzieci.pl

 

 

Czytaj więcej

Rada i Zarząd Dzielnicy VI Bronowice wspólnie z Centrum młodzieży im. dr. H. Jordana i Kinem Paradox zapraszają na sense komediowe w kinie plenerowym oraz koncert Ani Dudek z zespołem. Wydarzenia odbędą się w najbliższy weekend (6 - 8 września 2019 roku) w amfiteatrze w Parku Młynówka Królewska, przy ul. Zarzecze.

 

Czytaj więcej

W ramach naszych wakacyjnych zajęć otwartych zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na całodniową bezpłatną wycieczkę połączoną z zajęciami rekreacyjnymi. 19 sierpnia (poniedziałek) wybieramy się wspólnie do Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych. Ośrodek, położony w pięknym kilkuhektarowym lesie w Beskidzie Sądeckim, jest filią Centrum Młodzieży.

Z ostatniej chwili: nie mamy już wolnych miejsc na wycieczkę - rozeszły się w ciągu dokładnie 21 minut! Miejsca rezerwowe już również zajęte!

Czytaj więcej

W imieniu organizatorów zapraszamy w każdy sierpniowy piątek o godz. 20:30 na seanse filmowe Kina Letniego w Wioskach Świata. Nie zabraknie zarówno komedii, jak i wielkich produkcji skłaniających do refleksji. Wyjątkowe walory naturalne parku, gdzie odbywają się projekcje, nie tylko stwarzają doskonałe warunki do oglądania filmów, ale także do rekreacji dla całych rodzin. Wstęp wolny!

Centrum Młodzieży i Kino Studyjne PARADOX są partnerami wydarzenia.

Czytaj więcej

W ramach naszych wakacyjnych atrakcji na przyszły tydzień przygotowaliśmy dla Was wraz z Kinem Studyjnym Paradox aż trzy propozycje – tym razem wszystkie filmowe!  :)

Czytaj więcej

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia otwarte w ogrodzie Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38 :). W tym tygodniu mamy dla Was kolejne propozycje.

Czytaj więcej

W ramach naszych wakacyjnych zajęć otwartych zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na całodniową bezpłatną wycieczkę połączoną z zajęciami artystycznymi. 17 lipca (środa) wybieramy się wspólnie do Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych. Ośrodek, położony w pięknym kilkuhektarowym lesie w Beskidzie Sądeckim, jest filią Centrum Młodzieży. 

Edit: uwaga, uwaga - nie mamy już wolnych miejsc na wycieczkę! Ale zapraszamy Was na kolejną, która odbędzie się 19 sierpnia (bądźcie czujni, ogłosimy wcześniej dokładny termin zapisów).

 

Czytaj więcej

Strona 1 z 17  >  >>