W ramach naszych wakacyjnych zajęć otwartych zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na całodniową bezpłatną wycieczkę połączoną z zajęciami rekreacyjnymi. 19 sierpnia (poniedziałek) wybieramy się wspólnie do Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych. Ośrodek, położony w pięknym kilkuhektarowym lesie w Beskidzie Sądeckim, jest filią Centrum Młodzieży.

Z ostatniej chwili: nie mamy już wolnych miejsc na wycieczkę - rozeszły się w ciągu dokładnie 21 minut! Miejsca rezerwowe już również zajęte!

Czytaj więcej

W imieniu organizatorów zapraszamy w każdy sierpniowy piątek o godz. 20:30 na seanse filmowe Kina Letniego w Wioskach Świata. Nie zabraknie zarówno komedii, jak i wielkich produkcji skłaniających do refleksji. Wyjątkowe walory naturalne parku, gdzie odbywają się projekcje, nie tylko stwarzają doskonałe warunki do oglądania filmów, ale także do rekreacji dla całych rodzin. Wstęp wolny!

Centrum Młodzieży i Kino Studyjne PARADOX są partnerami wydarzenia.

Czytaj więcej

W ramach naszych wakacyjnych atrakcji na przyszły tydzień przygotowaliśmy dla Was wraz z Kinem Studyjnym Paradox aż trzy propozycje – tym razem wszystkie filmowe!  :)

Czytaj więcej

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia otwarte w ogrodzie Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38 :). W tym tygodniu mamy dla Was kolejne propozycje.

Czytaj więcej

W ramach naszych wakacyjnych zajęć otwartych zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na całodniową bezpłatną wycieczkę połączoną z zajęciami artystycznymi. 17 lipca (środa) wybieramy się wspólnie do Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych. Ośrodek, położony w pięknym kilkuhektarowym lesie w Beskidzie Sądeckim, jest filią Centrum Młodzieży. 

Edit: uwaga, uwaga - nie mamy już wolnych miejsc na wycieczkę! Ale zapraszamy Was na kolejną, która odbędzie się 19 sierpnia (bądźcie czujni, ogłosimy wcześniej dokładny termin zapisów).

 

Czytaj więcej

Wakacje jeszcze się nie zaczęły, ale już teraz zapraszamy na międzynarodową wymianę młodzieży w Portugalii (27 IX – 6 X). Wymiana ma charakter ekologiczny, a jej celem jest odzyskiwanie równowagi między Naturą i Kulturą, poszukiwanie dróg bezkonfliktowego współistnienia z przyrodą i najbliższym otoczeniem, życia w sposób przynoszący przyrodzie jak najmniej szkody. Uczestnikami będą: Portugalia, Hiszpania (Wyspy Kanaryjskie), Finlandia i Polska. 

Czytaj więcej

I następna porcja zaproszeń na nasze wakacyjne zajęcia otwarte w ogrodzie Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38 :). W tym tygodniu mamy dla Was cztery propozycje.

 

Czytaj więcej

5 lipca br. o godz. 19.00 zapraszamy do sali teatralnej CM na spektakl "Pojęcia względne" w reż. Anny Kamykowskiej. Jego premiera (wydarzenie zamknięte) będzie miała miejsce 29 czerwca.

Czytaj więcej

Już jutro (25 czerwca) i pojutrze (26 czerwca) Letnia Przygoda Filmowa w ogrodzie Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38*!
Na otwarte plenerowe warsztaty tworzenia filmów animowanych zapraszamy w godz. 17.00-19.15 dzieci i młodzież w wieku 7-13 lat. Wstęp wolny!

Czytaj więcej

Już w sobotę, 22 czerwca, rozpoczynamy międzynarodową wymianę „Europe on horseback” w stadninie koni w Nielepicach. Młodzi miłośnicy koni huculskich z Polski, Czech, Słowacji i Węgier będą mieli szansę dowiedzieć się więcej o hodowli koni, a także o kulturze i tradycjach krajów wyszehradzkich. Integracja, nawiązywanie znajomości i przyjaźni, komunikacja pomimo bariery językowej i wspólna dobra zabawa są nie mniej istotne.

Czytaj więcej

Już w najbliższą niedzielę (23 czerwca) spotykamy się na stadionie sportowym SOKS Płomień-Kostrze, by wziąć udział w pikniku rodzinnym w ramach Świta Dzielnicy VIII Dębniki. Na występy artystyczne oraz warsztaty i animacje rodzinne zapraszamy już od godz. 15.00!

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład w ramach projektu "Kraków mniej znany" dla uczestników niewidomych i słabowidzących. Tym razem jego tematem będą zagadki XX-wiecznych miejsc zbrodni.

Czytaj więcej

Od 15 września 2019 r. rusza dodatkowa grupa zajęć plastycznych dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

 12 czerwca br., podczas sesji Rady Miasta Krakowa, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu historycznego "Czy znasz Kraków?". Temat konkursu w roku szkolnym 2018/2019 brzmiał: „Cracovia Mediaevalis. Kraków do schyłku wieków średnich".

Laureaci  konkursu "Czy znasz Kraków?" otrzymali nagrody, dyplomy, upominki, a także certyfikaty udziału w finale Konkursu Wiedzy o UJ. Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza przez całe wakacje dzieci w wieku od 6 do 12 lat na półkolonie letnie.
Zajęcia będą się odbywać w terminie 24.06-30.08.2019 r., w turnusach tygodniowych, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 16.30, w budynku CM przy ul. Krupniczej 38. Dzieci będą podzielone na dwie grupy wiekowe: 6-9 lat oraz 10-12 lat.

Uwaga: przedłużamy termin zapisów do 31 maja br.!

Czytaj więcej

1 kwietnia br. (od godz. 7:30) rozpoczęliśmy zapisy na kolonie letnie organizowane przez nas w Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych k. Starego Sącza (filia nr 2 Centrum Młodzieży).

Czytaj więcej

Już jutro (piątek, 14 czerwca) w godz. 16.00-22.00 zapraszamy na Integracyjny Dzień Bronowic (była to impreza pierwotnie zaplanowana na 25 maja - niestety nie odbyła się na stadionie Bronowianki z powodu ulewnych opadów deszczu). Tym razem zapraszamy do bronowickiego amfiteatru przy ul. Zarzecze. 

Czytaj więcej

W dniach 13-16 czerwca 2019 roku w Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie odbędą się XVII Ogólnopolskie Spotkania Teatralne WTOOPA – Kraków 2019. Już po raz siódmy do Krakowa przyjadą młodzi pasjonaci teatru, żeby wziąć udział w warsztatach oraz zaprezentować swoje sceniczne dokonania, a wszystko – jak zawsze – w serdecznej, zdrowej i uśmiechniętej atmosferze :)XVII_WTOOPA_LOGO_Fly_GREEN_inv.

Czytaj więcej

W najbliższy poniedziałek (17 czerwca) o godz. 17:00 w sali Kina Paradox przy Krupniczej 38 odbędzie się pokaz filmów uczestników zajęć z filmu animowanego z Centrum Młodzieży.

Czytaj więcej

12 czerwca br., podczas sesji Rady Miasta Krakowa, odbędzie się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu historycznego "Czy znasz Kraków?". Temat konkursu w roku szkolnym 2018/2019 brzmiał: „Cracovia Mediaevalis. Kraków do schyłku wieków średnich". 

Czytaj więcej

Wszystkich zainteresowanych zajęciami prowadzonymi przez Centrum Młodzieży prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą: http://cmjordan.krakow.pl/zajecia-stale oraz z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2019/20.

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana zaprasza na zakończenie sezonu artystycznego grup tanecznych Pracowni Teatru i Tańca. Impreza odbędzie się 11 i 12  czerwca 2019 r. w Teatrze Variete (ul. Grzegórzecka 71).

 

Czytaj więcej

Zapraszamy na 8. edycję Parady Szkolnych Patronów, która odbędzie się 7 czerwca (piątek). W imprezie wezmą udział delegacje uczniów szkół i przedszkoli krakowskich wraz z opiekunami w strojach nawiązujących do patrona placówki. Hasło tegorocznej parady: „Z patronem w przyszłość”. Najlepsze przebrane reprezentacje szkół zostaną nagrodzone.

Czytaj więcej

Uwaga, uczący się języka angielskiego!
W najbliższy poniedziałek (3 czerwca) zapraszamy na otwarte spotkanie z panem Neilem Fosterem (Surveyor of Land Drainage Engineering) i wykład w języku angielskim dotyczący melioracji wybrzeża Anglii (w związku z ociepleniem klimatu problem zalewania przez morze lądu narasta).

Czytaj więcej

Strona 1 z 16  >  >>