O tego roku szkolnego prowadzimy zajęcia pn. "Gitara i śpiew" także w Nowej Hucie, przy ul. Miśnieńskiej 58. Zainteresowane dzieci oraz młodzież zachęcamy do zapisów - zajęcia odbywają się w środy w godz. 17:00-20:00.

Gitara i śpiew, e-ulotka

Czytaj więcej

14 października (czwartek) przypada Dzień Edukacji Narodowej - wszystkie zajęcia w Centrum Młodzieży będą odbywać się planowo, według harmonogramów.

Czytaj więcej

Mamy ostatnie wolne miejsca na warsztaty reportażu dla młodzieży 15-19 lat. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych m.in. tworzeniem krótkich form reportażowych filmowych i telewizyjnych, realizacją filmów promocyjnych oraz wykładami teoretycznymi.

Czytaj więcej

Jeśli marzycie o wspaniałych świętach w górach, to mamy dla Was idealną ofertę na bożnoarodzeniowy wypad w Beskid Sądecki! Zapraszamy do filii CM - do Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych (koło Starego Sącza).

Czytaj więcej

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty i spędzenia Sylwestra z dala od zgiełku miasta w filii CM, czyli w Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych w Beskidzie Sądeckim!

Czytaj więcej

Ekscentrycy zawsze byli obecni w historii kina, i jako twórcy, i jako główni bohaterowie filmów. Mając w sobie coś odmiennego, nieustannie przyciągają nas do ekranów. To właśnie na nich - tych, którzy wymykają się schematom - skupi się najbliższy cykl Dyskusyjnego Klubu Filmowego w kinie Paradox (działającym w CM).

Czytaj więcej

Przed nami kolejna (dziewiąta!) edycja Krakowskiego Turnieju Dźwiękowego Strzelana Laserowego Osób Niewidomych i Słabowidzących. Do grona osób biorących udział w wydarzeniu można dołączać od listopada 2021 do maja 2021 roku. Zapraszamy!

 

IX TSL, afisz A3

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w kolejnej edycji konkursu na widokówkę z Krakowa. Pejzaże, ciekawe ujęcia zabytków, postaci z legend i bajek zostaną pokazanie na okolicznościowej wystawie i wydrukowane w specjalnym albumie.

Czytaj więcej

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na solidny kurs przygotowawczy do matury 2022 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym dla uczniów klas III szkoły średniej - po gimnazjum.


Czytaj więcej

Studio MAMA I JA to wspólne działania plastyczne maluszka z opiekunem – mamą, tatą, babcią - prowadzone w oparciu o literaturę dziecięcą, utwory muzyczne i zabawy twórcze. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca - zachęcamy do zapisów!

Czytaj więcej

Od 6 października do 29 listopada br. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie przy ul. Rajskiej 1, będzie można oglądać wystawę fotograficzną pt. "Pokolenia Małych Słowianek - portrety".


plakat 1.1

Czytaj więcej

Od 1 do 10 października br. – elektronicznie (na www.budzet.krakow.pl) lub osobiście (wykaz punktów do głosowania) poprzez kartę  będzie można głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. W tym roku na rzecz CM zgłoszonych jest aż kilkanaście projektów (ogólnomiejskich oraz dzielnicowych). Zachęcamy do głosowania - liczymy na Wasze wsparcie! 

 

BO-2021-plakat-net

Czytaj więcej

3 października na Bulwarze Kurlandzkim odbędzie się kolejny piknik w ramach "Miejskiego Programu Integracji Międzypokoleniowej". 

Rodzinny Piknik nad Wisłą

Czytaj więcej

Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego to konkurs podzielony na trzy kategorie: literacką, plastyczną, fotograficzną oraz filmową. Do udziału zapraszamy uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz pozaszkolnych ośrodków kultury z terenu Województwa Małopolskiego.

Czytaj więcej

Przyjdź na przesłuchania w dniu 1 października (godzina 19.30) do Centrum Młodzieży i dołącz do grupy. W repertuarze chóru muzyka rozrywkowa, pieśni patriotyczne i kolędy. Zapraszamy!

 Jaszczury, afisz rekrutacyjny

Czytaj więcej

Jest z nami już od 1961 roku. Konkurs Historyczny "Czy znasz Kraków?" obejmuje dzieje naszego miasta od czasów najdawniejszych aż do współczesności. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Kraków w latach 1918-1945

KH, afisz A3

 

Czytaj więcej

Zakończyliśmy rekrutację na zajęcia stałe w Centrum Młodzieży w roku szkolnym 2021/2022. Od 30 sierpnia 2021 r. kandydaci ubiegający się o przyjęcie na zajęcia będą przyjmowani w miarę wolnych miejsc, po złożeniu wniosku o przyjęcie i za zgodą Dyrektora CM.

Czytaj więcej

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w zajęciach, które mają na celu wzbogacenie i pogłębienie wiedzy młodzieży na temat struktury i funkcjonowania samorządu terytorialnego.

Czytaj więcej

Do udziału w zajęciach zapraszamy młodzież w wieku 15-18+ lat. Warsztaty są połączeniem śpiewu z nauką sztuki aktorskiej.  

Czytaj więcej

Przed nami druga edycja Nocy Kin Studyjnych organizowana w cyklu „Krakowskich Nocy”. 25 września wszystkie krakowskie kina studyjne, w tym Kino Paradox działające w CM, zapraszają widzów do swoich sal na specjalnie przygotowane projekcje oraz zaproponują dodatkowe atrakcje.

Czytaj więcej

25 września br. na Bulwarze Czerwieńskim spotkamy się z okazji Święta Dzielnicy Pierwszej. Zapraszamy do udziału m. in. w warsztatach, zabawach czy animacjach. W programie wydarzenia nie zabraknie także występów artystycznych. A na sam koniec imprezy na parkiet porwie was grupa KMITA SWING! 

 

Swieto-Dzielnicy-I-2021-plakat-NET-poprawa

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży oraz Dzielnica I Stare Miasto zapraszają rodziny do udziału w konkursie „Rodzinne selfie”. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły! Wydarzenie skierowane jest do rodzin zamieszkałych w Dzielnicy I Stare Miasto.

Rodzinne selfie, afisz A3

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z okazji 400. rocznicy urodzin francuskiego bajkopisarza. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu ilustracji do wybranej bajki Jeana de La Fontaine’a. 

Czytaj więcej

Przekazujemy informację o ciekawej inicjatywie skierowanej m.in. do nauczycieli i pedagogów: Fundacja Inicjatyw Twórczych i Społeczno-Edukacyjnych Kurdybanek zaprasza na kurs dramy w pracy z grupami, który odbędzie się w budynku CM przy Krupniczej 38 w październiku, listopadzie i grudniu br.

Polecamy!

Czytaj więcej

Strona 1 z 25  >  >>