Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana i Teatr w Ruchu zapraszają na interaktywny spektakl plenerowy "Balonowe podróże". 20 sierpnia 2018 r. o godz. 11.00 w ogrodzie przy ul. Krupniczej 38 rozpocznie się przedstawienie wypełnione muzyką, ruchem i quizami. 

Czytaj więcej

Wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy VIII Dębniki zapraszamy na Święto Dzielnicy VIII Pożegnajmy lato!, które odbędzie się 1 września 2018 r., w godz. 15.30-21.30 w Parku Dębnickim (ul. Praska 22).

Czytaj więcej

Świadczenie Dobry start (300+) jest realizacją rządowego programu „Dobry Start”. Jego celem jest wsparcie rodzin z dziećmi w ponoszeniu wydatków związanych z rozpoczęciem roku szkolnego. Wsparcie to polegać będzie na przyznaniu raz w roku świadczenia w wysokości 300 zł na każde dziecko w wieku szkolnym, niezależnie od wysokości dochodów uzyskiwanych przez rodzinę.

Czytaj więcej

Dzieci i młodzież zapraszamy na sierpniowe zajęcia otwarte, które odbywać się będą od 1 do 30 sierpnia. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w różnorodnych warsztatach. 

Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu na kolonię letnią (16-24 sierpnia 2018 r.) do Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych! Moc atrakcji gwarantowana!

Czytaj więcej

27 czerwca zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Kraków mniej znany", dedykowany osobom niewidomym i słabowidzącym. Tematem spotkania będzie "20 Pułk Piechoty Ziemi Krakowskiej".

Czytaj więcej

W dniach 7-16 czerwca 2018 r. odbył się projekt pod hasłem: „Symbolika niepodległościowa”, skierowany do młodzieży polskiej ze Wschodu. Projekt był współfinansowany przez Senat RP.

Czytaj więcej

26 czerwca o godz. 17.00 w galerii "Po drodze" (ul. Krupnicza 38) odbędzie się wernisaż prac plastycznych uczestników Pracowni Plastyki, Rękodzieła, Fotografii i Filmu Animowanego z Centrum Młodzieży.

Czytaj więcej

18 czerwca Pan dr Ivan Škorupa – Konsul Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie wraz z Panem Bartłomiejem Kocurkiem, Dyrektorem Centrum Młodzieży, wręczyli nagrody laureatom konkursu plastycznego pn. „Słowacja – bliska i ciekawa". Zadaniem uczestników było stworzenie plakatu reklamującego Słowację.

Czytaj więcej

W dniach 15-18 czerwca w Centrum Młodzieży odbędą się XII Ogólnopolskie Spotkania Teatralne WTOOPA, Kraków 2018. W tym roku gościem specjalnym wydarzenia będzie aktorka Iwona Sitkowska, którą na co dzień można oglądać na deskach Teatru Ludowego w Krakowie.

Czytaj więcej

Od 16 do 30 czerwca trwa głosowanie na projekty zgłoszone przez Krakowian w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku Centrum Młodzieży ma ich aż 10! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i głosowania na nie.

Czytaj więcej

Wszystkich zainteresowanych zajęciami prowadzonymi przez Centrum Młodzieży prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą: http://cmjordan.krakow.pl/zajecia-stale oraz z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2018/19.

Czytaj więcej

21 czerwca w Krakowskim Teatrze Variété odbędzie się zakończenie sezonu artystycznego grup tanecznych Pracowni Teatru i Tańca z Centrum Młodzieży. Podczas gali zaprezentują się: Tanecznik, Hop Siup, grupy baletowe oraz grupy tańca współczesnego a g i t a t u s.

Czytaj więcej

W czwartek 7 czerwca  odbyły się półfinał i finał  konkursu wiedzy o Francji „Vive la France”. Swoją obecności zaszczycił nas Pan  Frédéric de Touchet, Konsul Generalny Republiki Francji w Krakowie. Wspólnie z Panem Bartłomiejem Kocurkiem, Dyrektorem Centrum Młodzieży, wręczyli nagrody laureatom i wyróżnionym oraz pozowali do pamiątkowych zdjęć.

 

 

 

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli do sali kina Paradox w piątek 15 czerwca br. o godz. 16.00 na uroczysty finał Konkursu filmowo-plastycznego „Nasi ulubieni bohaterowie”, połączony z rozdaniem nagród, dyplomów i otwarciem wystawy najciekawszych prac.

 

Czytaj więcej

17 czerwca (w ramach "Święta ulicy Krupniczej") serdecznie zapraszamy na koncert gwiazdy wieczoru Mateusza Ziółko. Wcześniej zagra dla nas krakowski zespół FLARE.

Czytaj więcej

Ekscytujące poszukiwania najbardziej tajemniczych miejsc, quizy, zagadki i wielkie ważenie kaszy na czas. To tylko niektóre atrakcje gry ulicznej, która rozegrana zostanie 17 czerwca 2018 roku podczas  "Święta ulicy Krupniczej".

Czytaj więcej

23 maja 2018 r. odbył się finał konkursu historycznego „ Czy znasz Kraków ?” pt. „Kraków na drodze ku Niepodległej” dla młodzieży szkół średnich. Rozgrywki finałowe odbyły się w Sali Miedzianej w Pałacu Krzysztofory w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa. Wręczenie nagród, certyfikatów i dyplomów odbyło się w dniu 6 czerwca b.r. w czasie posiedzenia Sesji Rady Miasta Krakowa.

 

 

Czytaj więcej

Znamy już zwycięzce konkursu plastycznego "Słowacja - bliska i ciekawa"! Główną nagrodę czyli całodniowy, grupowy bilet wstępu do Tatralanandii oraz po jednym noclegu w Holiday Village Tatralandia wraz z kolacją i śniadaniem dla wszystkich uczniów wraz z opiekunami zdobywa klasa II C z Liceum Marcina Gortata w Krakowie .

Czytaj więcej

5 czerwca 2018 roku o godz. 10.30 w Centrum Młodzieży odbędzie się koncert finałowy tegorocznej edycji konkursu "Przedszkolaki Śpiewają", podczas którego nastąpi rozdanie nagród i wręczenie pamiątkowych dyplomów. W koncercie finałowym zaśpiewają laureaci (w kategorii NAGRODA).

Czytaj więcej

14 czerwca (czwartek) 2018 r. o godz. 16.00 w Domu Józefa Mehoffera ( ul. Krupnicza 26) odbędzie się uroczyste zakończenie zajęć w sekcjach naukowych prowadzonych przez Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk, działające w Centrum Młodzieży.

Czytaj więcej

7 czerwca (czwartek) 2018 r.  o godz. 10.30 w sali audytoryjnej nr 0004 na Uniwersytecie Jagiellońskim (ul. Łojasiewicza 6) odbędzie się XII Konferencja Młodych Kalejdoskop Matematyczny.

Czytaj więcej

Koncerty, zawody sportowe, warsztaty artystyczne a także konkursy i turnieje dla rodzin to najważniejsze atrakcje Integracyjnych Dni Bronowic, które odbędą się 9 czerwca 2018 r. na stadionie KS "Bronowianka" już od godz. 11.00.

Czytaj więcej

Wraz z Kinem Paradox zapraszamy najmłodszych i ich bliskich na wspólną wyprawę do Krainy Baśni! Historie pełne marzeń, śmiechu, przygód i przyjaźni zaskakują jakością obrazu i dźwięku. Misternie odrestaurowane, pozwolą na prawdziwą przygodę we wspaniałym bajkowym świecie.

 

Czytaj więcej

17 czerwca 2018 r. w godz. 11.00-22.00 odbędzie się Święto ulicy Krupniczej (w ramach Dni Dzielnicy I Stare Miasto), na które już teraz serdecznie zapraszamy. Moc wrażeń gwarantowana!

Czytaj więcej

Strona 1 z 11  >  >>