Wraz z Krakowskim Młodzieżowym Towarzystwem Przyjaciół Nauk i Sztuk, działającym w CM, zapraszamy na wykład pod tajemniczym tytułem "Logicznie o kapeluszach". Cykl Spotkania matematyków skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Czytaj więcej

21 lutego o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Krakowie odbędzie się uroczystość upamiętniająca gen. Augusta Emila Fieldorfa "NILA" w 66. rocznicę śmierci.

Czytaj więcej

21 lutego o godz. 8.45 w Centrum Młodzieży rozpocznie się III Festiwal Filmowy "Odkryjmy nasz świat", którego uczestnikami są dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z niepełnosprawnością intelektualną, uczące się w placówkach kształcenia specjalnego na terenie województwa małopolskiego. 

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład w ramach projektu "Kraków mniej znany" dla uczestników niewidomych i słabowidzących, przybliżający dzieje Krakowa w miejscach często pomijanych, ale wyjątkowo ważnych.

Czytaj więcej

W tym roku po raz trzeci zapraszamy młodych artystów w wieku 14-24 lat do udziału w „Spotkaniach z piosenką aktorską”. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2019 r.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w XXX jubileuszowych MŁODZIEŻOWYCH PREZENTACJACH TEATRALNYCH Teatr moich marzeń. Na zgłoszenia uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz zespołów istniejących przy domach kultury czekamy do 4 marca 2019 r.

 

Czytaj więcej

3 lutego  zapraszamy do swojego fotoatelier w Centrum Kongresowym ICE na szalone przebieranki - każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie/selfie w najbardziej wymyślnym przebraniu i stylizacji.

 

Czytaj więcej

Od 2 do 5 kwietnia 2019 roku trwać będą prezentacje Przeglądu Teatralno-Muzycznego „O Buławę Lajkonika” dla osób niepełnosprawnych. Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana organizuje to wydarzenie wraz z władzami Krakowa od szesnastu lat.

Czytaj więcej

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza uczniów szkół podstawowych z Krakowa do udziału w konkursie recytatorskim, którego przewodnim motywem są żywioły: woda, ogień, ziemia i powietrze. Celem konkursu jest kształtowanie piękna poezji, doskonalenie umiejętności recytatorskich i kształtowanie kultury żywego słowa.

 

Czytaj więcej

Od 5 lutego br. ruszamy z dodatkowymi zajęciami pn. "Studio Sztuk Plastycznych" dla dzieci w wieku 8+ lat!

Czytaj więcej

W lutym oraz marcu Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk zaprasza młodzież na specjalne wykłady z różnych dziedzin nauki.

Czytaj więcej

Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuki, działające w Centrum Młodzieży, wraz z Instytutem Nauk Geologicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają młodzież do udziału w wykładzie pn. "Wydmy śródlądowe w Polsce", który poprowadzi mgr Krzysztof Ninard.

 

Czytaj więcej

Razem z Fundacją "Hals" zapraszamy do udziału w grze rodzinnej, która odbędzie się już 9 lutego 2019 r. (sobota) w ramach Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej SHANTIES. Temat gry będzie związany z Wisłą i jej dopływami, z żeglowaniem, piosenką żeglarską i wodą!

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Kraków mniej znany", dedykowany uczestnikom niewidomym i słabowidzącym. Projekt przybliża dzieje Krakowa w miejscach często pomijanych, ale wyjątkowo ważnych. Tematem spotkania będzie tym razem codzienność przed wiekami.

Czytaj więcej

12 stycznia o godz. 18.30 w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15) odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Chóru Rozrywkowego JASZCZURY z Centrum Młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

13 stycznia 2019 roku startuje XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie to zarazem XVI finał Sztabu Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie zorganizowany we współpracy z Centrum Młodzieży. W tym roku nasz sztab liczy 300 osób.

Czytaj więcej

Wspaniała oferta dla najmłodszych! Zapraszamy dzieci w wieku 5+ lat wraz z opiekunami na sobotnie zajęcia ceramiczne.  Pod okiem instruktora uczestnicy stworzą własne kompozycje.

Czytaj więcej

11 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 na  Cmentarzu Rakowickim odbędzie się uroczystość upamiętniająca 156. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego.

Czytaj więcej

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zespół Centrum Młodzieży składa najlepsze życzenia! A ponieważ 24 grudnia (wigilia) wszyscy będziemy szykować się do tych wyjątkowych dni, to na zajęciach w CM spotkamy się już w nowym 2019 roku! Widzów Kina Paradox zapraszamy na seanse zaraz po przerwie świątecznej, czyli od 28 grudnia.

Czytaj więcej

Młodych Polaków mieszkających poza granicami kraju zapraszamy do udziału w XIX MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM. Termin nadsyłania prac upływa 10 marca 2019 r.

Czytaj więcej

Młodych Polaków mieszkających poza granicami kraju zapraszamy do udziału w XIX MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE LITERACKIM. Termin nadsyłania prac upływa 15 marca 2019 r.

Czytaj więcej

W styczniu zapraszamy młodzież w wieku 13+ lat do udziału w bezpłatnych otwartych zajęciach feryjnych. Zapoznajcie się z programem i... podejmijcie wyzwanie!

Czytaj więcej

Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk działające w CM zaprasza młodzież w wieku 14-20 lat do udziału w konkursie poetyckim na jedną z najdrobniejszych form literackich: HAIKU. Termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2019 r.

Czytaj więcej

15 grudnia od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym ICE (ul. Marii Konopnickiej 17) odbędzie się jedenasta odsłona Dzień Dobry ICE Kraków. Podczas wydarzenia zaprezentuje się także Centrum Młodzieży.

Czytaj więcej

W niedzielę, 9 grudnia 2018 r. w auli Gmachu Głównego Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie zebrali się laureaci VI konkursu plastycznego „Patroni Krakowskich Ulic”, którego Centrum Młodzieży było współorganizatorem.

Czytaj więcej

Strona 1 z 13  >  >>